• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Pakalpojumi

Moduļu māju montāža

Montāžas speciālisti operatīvi un kvalitatīvi veiks moduļu māju montāžu, kur montāža uz iepriekš sagatavotiem pamatiem tiek veikta ļoti īsā laikā, kas var aizņemt nepilnu darba dienu. Darbus ar klientiem saskaņojam pēc iepriekš izstrādātas instrukcijas un klienta vēlmēm.

Moduļu māju noma

Piedāvājam moduļu māju nomu, ko varēsiet izmantot kā pagaidu, vai kā patstāvīgu celtni. Nomas piedāvājumā ietilpst plaša sortimenta moduļu mājas, ar plašu piedāvājumu, tās var tikt novietotas kā atsevišķas celtnes, gan izveidotas kā kompleks no vairākiem moduļiem ar plašu pielietojumu.

Piegādes transports

Mūsu prioritāte ir piedāvāt labākās piegādes iespējas Eiropā. Kvalitatīvo sniegumu nodrošina mūsu pieredze un profesionalitāte, jo mums ir svarīga individuāla pieeja katram klientam, izvērtējot visas iespējas un vēlmes. Konsultācijas ar 4rent speciālistiem nodrošinās visātrāko, ērtāko, kvalitatīvāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu jūsu situācijai.

Pavadošais transports

Veicam negabarīta moduļu māju pavadību. Pavadzība ietver negabarīta moduļu māju atļauju nokārtošanu, kā arī policijas pavadību tiem moduļiem, kuriem tas ir nepieciešams. Mēs strādājam saskaņā ar attiecīgās valsts likumdošanu, ievērojot pārvadātāju noteikumus un prasības.

Celtņa organizēšana

Mēs piedāvājam saviem klientiem celtņu organizēšanu objektos un kvalitatīvu moduļu māju pārkraušanu. Mums ir ilggadēja sadarbība ar dažādiem uzņēmējiem, kuri ir pierādījuši savu profesionalitāti gadu gaitā, piedāvājot plašu celtņu pieejamības iespējas objektos. Uzņēmums 4rent piedāvā celtņus ar dažādu celtspēju, ņemot vērā klienta vajadzības un moduļu māju specifikāciju.

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.4rent.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.