• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Par mums

Mūsu prioritāte

Piedāvājot standarta un nestandarta moduļu māju risinājumus, mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un projektam atsevišķi. Pateicoties mūsu pašu pieredzei un sadarbībai ar profesionāliem moduļu māju ražotājiem, 4rent var garantēt augstu, ilggadīgu kvalitāti un komfortu. Sadarbojoties ar privātpersonām un uzņēmējiem, varam realizēt daudzveidīgus moduļu māju projektus, kuru izstrādē pielietojam visu ar gadiem gūto pieredzi.

Mūsu piedāvājums

Mūsu uzdevums ir sniegt vispiemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām, tāpēc piedāvājam kvalitatīvas un ekspluatācijā ilgmūžīgas moduļu mājas plašā klāstā – biroju, industriālo, brīvdienu māju, dzīvojamo, ražošanas un tirdzniecības telpu moduļus. Piedāvajam kombinēt dažādas moduļu mājas un apdares materiālus, kas radīs katra pasūtītāja māju, kā absolūti unikālu un vizuāli pievilcīgu projektu. Nodrošināsim ar labākajiem nomas un pārdošanas risinājumiem. Projektus piedāvājam jebkurā saskaņotā īpašumā, kā patstāvīgu vai pagaidu ēku , kā arī parūpēsimies par transportu un moduļu māju montāžu.

Sadarbība

Mūsu sadarbības partneri ir moduļu māju ražotāji ar daudzu gadu pieredzi Eiropas tirgū. Par sadarbības partneriem rūpīgi izvēlamies tikai tos ražotājus, kuri spēj nodrošināt vienmērīgi augstu un nemainīgu kvalitāti un atbilst noteiktām būvniecības normām. Pateicoties individuālajai pieejai katram klientam, mums ir izveidojusies sadarbība ar daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

1. Konsultācija ar speciālistu

2. Līguma noformēšana

3. Pasūtījuma sagatavošana

4. Piegāde un uzstādīšana

Mellužu iela 15, Rīga

Vecā Ostmala 10, Liepāja

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.4rent.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.