• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Par mums

Mūsu prioritāte

Mēs piedāvājam labākos risinājumus saviem klientiem, nodrošinot individuālu pieeju vēlmju realizēšanā.  Mūsu spēks ir operativitāte pasūtījumu izpildē un kvalitātē, ko varam garantēt pateicoties ciešai sadarbībai ar pieredzējušiem moduļu ēku ražotājiem un mūsu pašu pieredzei. To pierāda līdzšinējā sadarbība ar pašvaldībām, iedzīvotājiem un uzņēmējiem daudzveidīgās biznesa nozarēs.

Mūsu piedāvājums

Mūsu piedāvājums iekļauj moduļu ēkas plašā klāstā – sākot no mazām pagaidu biroja telpām un sardzes būvēm, līdz skolām, lidostu termināliem un tirdzniecības centriem. Kombinēti dažādi moduļi ļauj radīt neatkārtojamus un vizuāli pievilcīgus projektus, kas padarīs katra pasūtītāja ēku absolūti unikālu. Nodrošināsim Jūs ar visplašākā spektra biroja, noliktavu, sargu un sanitārajiem moduļiem, ko iespējams gan īslaicīgi vai ilglaicīgi nomāt, gan arī iegādāties. Bez sarežģītas dokumentu saskaņošanas uzstādīsim jebkurā īpašumā kā pastāvīgu ēku. Mēs atradīsim vislabāko un ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu būvju, ofisa, dzīvojamo, kā arī dažādu nestandartu situāciju risinājumiem un konsultēsim par uzstādīšanas jautājumiem.

Sadarbība

Mūsu sadarbības partneri ir moduļu ēku ražotāji ar daudzu gadu pieredzi Eiropas tirgū.  Saviem klientiem varam piedāvāt kvalitatīvus un ekspluatācijā ilgmūžīgus ēku moduļus dažādām vajadzībām. Tos varēs pielāgot visprasīgāko klientu vēlmēm, nodrošināt nepieciešamo iekšējo apdari un vajadzīgo aprīkojumu. Moduļu ēku viena no priekšrocībām ir transformēt tās pielietojumu jebkurā laikā, kas dod klientam iespēju maksimāli ekonomiski pielietot to savām vajadzībām.

1.Konsultācija ar speciālistu

2.Līguma noformēšana

3.Pasūtījuma sagatavošana

4.Piegāde un uzstādīšana

Maskavas iela 462, Rīga

Vecā Ostmala 10, Liepāja