• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Par mums

Mūsu prioritāte

Mēs piedāvājam standarta un nestandarta moduļu ēku risinājumus, nodrošinot individuālu pieeju katram klientam. Mūsu spēks ir individuālu pasūtījumu izpildē, kas ļauj novērtēt moduļu ēku priekšrocības un komfortu. Pateicoties ciešai sadarbībai ar pieredzējušiem moduļu ēku ražotājiem un mūsu pašu pieredzi, varam garantēt augstu kvalitāti. Mūsu darbi to pierāda, sadarbībā ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem, realizējot daudzveidīgus moduļu ēku projektus.

Mūsu piedāvājums

Mūsu piedāvājums iekļauj moduļu ēkas plašā klāstā – sākot ar biroju, būvobjektu, brīvdienu māju, dzīvojamo telpu, tirdzniecības telpu, skolas piebūvju un ražošanas telpām. Kombinēti dažādi moduļi ļauj radīt neatkārtojamus un vizuāli pievilcīgus projektus, kas padarīs katra pasūtītāja ēku absolūti unikālu. Nodrošināsim Jūs ar privātu pieeju katra projekta ietvaros, sniedzot labākos nomas un pārdošanas risinājumus. Moduļus uzstādīsim jebkurā īpašumā kā patstāvīgu, vai pagaidu ēku. Mūsu komandas uzdevums, ir Jums sniegt visspiemērotāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Sadarbība

Mūsu sadarbības partneri ir moduļu ēku ražotāji ar daudzu gadu pieredzi Eiropas tirgū.  Saviem klientiem varam piedāvāt kvalitatīvus un ekspluatācijā ilgmūžīgas moduļu ēkas, dažādām vajadzībām. Tos varēsim pielāgot visprasīgāko klientu vēlmēm, nodrošinot nepieciešamo iekšējo apdari un vajadzīgo aprīkojumu. Moduļu ēku viena no priekšrocībām ir transformēt tās pielietojumu jebkurā laikā, kas dod klientam iespēju maksimāli ekonomiski pielietot to savām vajadzībām.

1.Konsultācija ar speciālistu

2.Līguma noformēšana

3.Pasūtījuma sagatavošana

4.Piegāde un uzstādīšana

Mellužu iela 15, Rīga

Vecā Ostmala 10, Liepāja