• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Privātuma un sīkdatņu politika

Vispārīgā informācija

Apmeklējot SIA “4 rent”, reģ. nr. 52103071181, juridiskā adrese Vecā Ostmala 10, Liepāja, LV-3401 tīmekļa vietni www.4rent.lv, no Jums var tikt prasīts norādīt personīga rakstura informāciju, kas nepieciešama, lai varētu aizpildīt saziņas pieteikumu, izmantojot kontaktu sadaļu vai arī pierakstīties uz uzņēmuma jaunumu saņemšanu.

Informējam, ka mājaslapā sniegtie personas dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un cieņu. SIA “4 rent” apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību.

Šī politika nosaka fizisko personu datu apstrādes politiku šajā mājaslapā un šīs privātuma un sīkdatņu politikas mērķis ir nodrošināt Jums normatīvajos aktos paredzēto informāciju par to, kā tiek iegūti un apstrādāti Jūsu personas dati. SIA “4 rent” ir ar šīs mājaslapas saistīto personas datu apstrādes pārzinis.

Personas datu apstrāde

Personas datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīviem tiesību aktiem. Jebkura informācija par sevi, tiek uzskatīta par konfidenciālu, un tā nav pieejama trešajām personām. Jūsu personas dati tiks uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta Regulu 2016/679 un netiks izplatīti trešajām personām vai kā citādi ļaunprātīgi izmantoti.

Mārketinga komunikācija

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

Sīkdatnes jeb “Cookies”

Mājaslapas izmantošanas ietvaros tiek veikta datu vākšanu par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkdatnes, lai uzlabotu lietotājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājaslapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.

Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot mājas lapu, tas ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr nevēlaties sīkfailus saglabāt, veiciet izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Politikas grozījumi

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.4rent.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.