• +371 25454543
  • info@4rent.lv

Transporta pakalpojumi

Piegādes transports

Mūsu prioritāte ir piedāvāt labākās piegādes iespējas Eiropā. Mūsu pieredze un profesionalitāte nodrošina kvalitatīvu sniegumu. Mums ir svarīga individuāla pieeja katram klientam, iedziļinoties un novērtējot iespējas un plānoto. Konsultācijas ar 4rent speciālistiem nodrošinās visātrāko, ērtāko, kvalitatīvāko un ekonomiski izdevīgāko risinājumu jūsu situācijai.  

Pavadošais transports

Veicam kravu pavadību, kura paredz gan gabarīta, gan negabarīta kravas. Piedāvājam veikt arī pavadību, kas ietver ceļu atļauju nokārtošanu negabarīta kravām un policijas pavadību ēkām, kurām tas nepieciešams. Strādājam saskaņā ar konkrētās valsts likumdošanas noteikumiem, ievērojot kravas pārvadātāju noteikumus un prasības.

Celtņa organizēšana

Mēs piedāvājam saviem klientiem pilnu servisu – celtņu organizēšanu visos objektos un kvalitatīvu kravas pārkraušanu. Mums ir ilggadēja sadarbība ar dažādiem uzņēmējiem, kuri ir pierādījuši savu profesionalitāti gadu gaitā, piedāvājot plašu kravas celtņu iespējas objektos un citviet. Uzņēmums 4rent piedāvā celtņus ar dažādu celtspēju, ņemot vērā klienta vajadzības un būvju specifikācijas, līdz ar to piedāvājot augstas kvalitātes būvju montāžu.